تبلیغات
بیداری قلب ها - سایت تحلیلی خبری انقلاب های اسلامی - جنگجویانی از ۱۱ کشور در مقابل "بشار اسد" / حمایت خارجی از آنها اوضاع را بدتر كرده است
 
 صفحه نخست               ارسال مستندات            پست الکترونیک               ارتباط با مدیر               RSS

رئیس کمیته مستقل تحقیق سازمان ملل درباره سوریه با بیان اینكه  جنگجویانی از ۱۱ کشور در سوریه مشغول جنگ با دولت هستند،افشا كرد كه این جنگجویان بیگانه درگیر با ارتش سوریه، اهداف دیگری را در این کشور دنبال می‌کنند و حضور آنها در سوریه مایه نگرانی است.

به گزارش رجانیوز، "پاولو سرژیو پینیرو" این مطلب را در کنفرانس خبری خود در نیویورك اظهار داشت و تاكید كرد: این افراد مسلح نه برای آزادی و دمکراسی بلکه برای اهداف خاص خود می‌جنگند و حضور آنان ماهیتی رادیکالی به منازعات داده است.
 
 
وی همچنین با بیان اینكه آمار دقیقی از افراد مسلح بیگانه و افراطی‌های جهادی در سوریه ندارد، شمار آنها را صدها نفر برآورد کرد و گفت: تابعیت آنها از 11کشور اعلام کرد.
 
پینیرو با ابراز نگرانی نسبت به افزایش شمار شورشیان خارجی در این کشور گفت: با حضور گروه‌های مسلح در سوریه که از حمایت خارجی برخوردارند، نزاع در این کشور در حال بدتر شدن است.
 
این مقام مسئول سازمان ملل حضور شورشیان خارجی را عامل كمك كردن به افراط‌گرایی در نزاع سوریه عنوان كرد و آن را بسیار خطرناک ارزیابی كرد.
 
وی در ادامه با بیان این که جمعیت غیرنظامی هزینه خشونت در سوریه را می‌پردازد افزود: کودکان، زنان و افراد سالخورده از ناآرامی‌های جاری در این کشور بیش از اندازه رنج می‌برند.

هیات سازمان ملل برای تحقیق در خصوص احتمال وقوع «جنایات جنگی» در سوریه، به تازگی کار خود را آغاز کرده است. این هیات تاکید کرده که تنها به ثبت دیده‌ها می‌پردازد و پیگرد قانونی ناقضان حقوق بشر سوریه خارج از حیطه وظایفش است.
 
هیات یاد شده که تا کنون «هزار و صد» گفت‌و‌گو با افرادی در داخل و خارج از سوریه صورت داده است، می‌گوید شمار سوریانی که در مدت ناآرامی‌ها سوریه را ترک کرده‌اند با افزایش چشمگیری همراه بوده و تا کنون از «صد هزار نفر» در ماه ژوئن (خردادماه) به «۳۵۰ هزار نفر» رسیده است. هیات مزبور در عین حال گفته است که تا این لحظه تخریب «حدود ۵۸۹ هزار» ساختمان را به ثبت رسانده است.نوع مطلب : اخبار بیداری اسلامی، 
برچسب ها :

اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل ریدر


سخنی با رزمندگان


رزمنده ای كه در فضای سایبری میجنگی! برای فشردن كلید های كامپیوتر وضو بگیر و با نیت قربت الی الله مطلب بنویس بدون كه تو مصداق و ما رمیت اذ رمیت و لكن الله رمی هستی.
شما در شبهای تاریك "جبهه سایبری" از میدان مین گناه عبور می كنید مراقب باشید، به شهدا تمسك كنید بصیرتتون را بالا ببرید كه تركش نخورید رابطه خودتونو با خدا زیاد كنید با اهل بیت یكی بشید و در این راه گوش به فرمان آن ها باشید...


سرباز گمنام امام زمان (عج)

آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدید :
  • تعداد کل پست ها :