تبلیغات
بیداری قلب ها - سایت تحلیلی خبری انقلاب های اسلامی - بیداری اسلامی از منظر مقام معظم رهبری(2)
 
 صفحه نخست               ارسال مستندات            پست الکترونیک               ارتباط با مدیر               RSS

بیداری اسلامی از منظر مقام معظم رهبری(2)

پیام به سمینار در پاكستان‏، 20/2/71

انقلاب اسلامى به رهبرى حضرت امام خمینى قدس‌الله‌نفسه‌الزكیه احیاگر اسلام ناب محمدى(ص) و سرآغاز تحولات عمیق و سریع در جهان و مبشر سقوط و اضمحلال قدرتها و امپراتورى‌هاى بزرگ شد. بیدارى و خودیابى و ایستادگى مسلمانان موجب شد كه ما جلوه‌هائى از قدرت و حكمت الهى را شاهد باشیم و وعده‌ى حتمى خداوند در ظهور دین و مكنت مسلمین و وراثت صالحین و خلافت مستضعفین را در آینه‌ى تجارب زمانه، به یقین دریابیم و قیام مهدى موعود ارواحنافداه و استقرار دولت الهى جهانى آن حضرت را به حقیقت منتظر باشیم.

بیانات در دیدار مهمانان خارجى شركت كننده در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره)، 13/3/71

ببینید امروز در دنیا علیه مسلمانان چگونه عمل مى‌شود! این به خاطر آن است كه در هر نقطه، جلادان مسلمانان فهمیده‌اند كه دستگاه استكبار از فشار بر مسلمانان و قتل عام آنها خشنود مى‌شود؛ لذا آزادانه به مسلمین آسیب مى‌رسانند! این وضعیت مسلمانان قفقاز است؛ این وضعیت مردم بوسنى و هرزگوین است؛ این وضعیت مسلمانان انقلابى در الجزایر است؛ این وضعیت دولت انقلابى در سودان است؛ این وضعیت مردم شریف و مجاهد افغانستان است؛ این وضعیت مردم مظلوم كشمیر است؛ این وضعیت مسلمانان مظلوم عراق است! در كدام نقطه‌ى عالم است كه مسلمانان از قبل خباثت استكبار جهانى و دستگاه سلطه‌ى جهانى به نحوى آسیب نبینند و فشار بر آنها وارد نشود؟! علاج چیست جز ایستادگى خود مسلمانان؛ جز همپیمانى مسلمانان؛ جز اتحاد مسلمین با یكدیگر؛ جز بیدارى جوامع اسلامى و جز به كار گرفتن نیروى عظیم اسلام در سراسر عالم؟

پیام به حجاج بیت‏اللَّه الحرام، 13/3/71

ارتباطات فشرده‌ى امریكا و عواملش با دولتهاى تازه مستقل آسیاى میانه، براى ترساندن آنان از گرایشهاى اسلامى و آنچه آنان نام «بنیادگرایى» بر آن مى‌گذارند؛ موضعگیریهاى خصمانه‌ى آنان در برابر بیدارى اسلامى در همه‌جا و به عنوان نمونه‌اى بارز با حركت سیاسى پیروزمندانه‌ى مسلمانان، در الجزایر؛ رفتار حیله‌گرانه و غدرآمیز آنان با ملت عراق و افكندن آنان در وضعیت غم‌انگیز و مظلومانه‌ى كنونى؛ دشمنى عنادآمیز آنان با زمامداران سودان كه صرفا عكس‌العمل گرایش اسلامى آنان است و دهها نمونه‌ى دیگر در سرتاسر جهان، مجموعا شواهد انكارناپذیرى بر خصومت علنى امریكا و دیگر سلطه‌گران، نسبت به اسلام و بیدارى اسلامى و بازیافتن هویت اسلامى از سوى مسلمین جهان است.
... سال گذشته‌ى ما، سرشار از چنین حوادث كم‌نظیر و شگفت‌آورى بود و به جز آن، رشد حركتهاى اسلامى و بیدارى مسلمین و اصرار آنان بر بازیافتن هویت اسلامى و مبارزه با قدرتهاى قلدر و معارض در بسیارى از مناطق عالم، بخصوص در فلسطین عزیز و برخى كشورهاى شمال آفریقا و خاورمیانه نیز، از ممیزات برجسته‌ى این سال بود.

بیانات مقام معظم رهبرى در مراسم سالگرد ارتحال حضرت‏امام(ره)، 14/3/71

آنچه كه من احساس مى‌كنم و شواهد بر آن گواهى مى‌دهد، این است كه امریكا و دستیارانش احساس مى‌كنند كه اسلام، بزرگترین مانع بر سر راه این جهانخوارى است. لذا در نظم نوین جهانى و در منطق امریكایى، مبارزه‌ى با اسلام، یك عنصر اساسى و اصلى است. بنا دارند با اسلام مبارزه كنند. بنا دارند نهضتهاى اسلامى را، در هرجاى عالم كه ملتها به پا خاستند، سركوب كنند و هرجا حكومتى استبدادى و قدرت ظالمى در مقابل مسلمانان قرار گیرد، از آن دولت و قدرت ظالم، بى‌قید و شرط حمایت و تشویق كنند. به زبان، حرف دیگرى مى‌زنند، اما باطن‌قضیه این است. استكبار تحمل نمى‌كند كه مسلمانان یكپارچه شوند. تحمل نمى‌كند كه احساسات اسلامى، در میان ملتها رشد پیدا كند؛ چه در آسیا باشد، چه در آفریقا باشد و چه مخصوصا در اروپا. خواهید دید كه با مسلمانان بوسنى هرزگوین چه خواهند كرد. یقینا روزى هم در اروپا، مسلمانان آلبانى و دیگر مسلمانانى كه در كشورهاى اروپایى هستند دچار سرنوشتهاى تلخ و آزمایشهاى دشوارى خواهند بود. این، ناشى از همین سیاست است؛ سیاست اسلام‌زدایى. در آفریقا نهضتهاى اسلامى به شدت مورد نفرت استكبار جهانى است. هرجا بیدارى اسلامى احساس مى‌شود، اینها نسبت به آن حساسند.

بیانات مقام معظم رهبرى در دیدار علما و روحانیان‏، 7/5/71

درست است كه ضعفهاى درونى یك جامعه، زمینه‌ساز حمله دشمن است؛ اما همین ضعفها را هم، دشمن با ابزارها و امكانات خود بر یك جامعه سالم تحمیل مى‌كند. نباید دچار اشتباه شویم. جهت حركت جامعه اسلامى، امروز باید همان جهت ضد استكبارى و ضد سلطه جهانى باشد كه متأسفانه پنجه بر همه دنیاى اسلام افكنده است. با اسلام دشمنند؛ با بیدارى مسلمین دشمنند؛ باایران اسلامى، به خاطر اسلامى بودنش دشمنند. همه تلاش آنها این است كه حركت اسلامى در دنیا زنده نشود. در رأس این خصومت - البته - دولت متجبر و متجاوز امریكاست و پشت سر او، همه قدرتهاى كوچك وبزرگى كه نسبت به اسلام، خصومت دیرین دارند، یا اصطكاك منافع دارند، یا از اسلام مى‌ترسند. با ایران اسلامى هم كه دشمنند، به سبب همین است كه بیدارى اسلامى، از این‌جا جوشید و امروز ملتهاى مسلمان در هرجاى دنیا كه هستند، امیدشان را از این حركت و این انقلاب پیروز مى‌گیرند و گامهایشان را محكم مى‌كنند و به پیش مى‌روند. اگر بتوانند، اسلام را در این نقطه، العیاذبالله، شكست دهند، بزرگترین پیروزى خود را در مقابل موج اسلامى در سرتاسر عالم به دست آورده‌اند. این، آن حقیقتى است كه امروز وجود دارد.
... جهت حركت جامعه اسلامى، امروز باید همان جهت ضد استكبارى و ضد سلطه جهانى باشد كه متأسفانه پنجه بر همه دنیاى اسلام افكنده است. با اسلام دشمنند؛ با بیدارى مسلمین دشمنند؛ باایران اسلامى، به خاطر اسلامى بودنش دشمنند. همه تلاش آنها این است كه حركت اسلامى در دنیا زنده نشود. در رأس این خصومت - البته - دولت متجبر و متجاوز امریكاست و پشت سر او، همه قدرتهاى كوچك وبزرگى كه نسبت به اسلام، خصومت دیرین دارند، یا اصطكاك منافع دارند، یا از اسلام مى‌ترسند. با ایران اسلامى هم كه دشمنند، به سبب همین است كه بیدارى اسلامى، از این‌جا جوشید و امروز ملتهاى مسلمان در هرجاى دنیا كه هستند، امیدشان را از این حركت و این انقلاب پیروز مى‌گیرند و گامهایشان را محكم مى‌كنند و به پیش مى‌روند. اگر بتوانند، اسلام را در این نقطه، العیاذبالله، شكست دهند، بزرگترین پیروزى خود را در مقابل موج اسلامى در سرتاسر عالم به دست آورده‌اند. این، آن حقیقتى است كه امروز وجود دارد.

انتصاب نماینده ولى‌فقیه در بنیاد شهید، 9/8/71

وظیفه‌ى مهم آن نمایندگى رسیدگى به امور معنوى و فرهنگى عزیزان شاهد است كه وارثان شهادت و سرمایه‌گذاران اصلى انقلاب و استقلال كشورند. تلاش فرهنگى آن نمایندگى باید آكندن فضاى جامعه از عطر شهادت و تبیین حق عظیم شهیدان و خانواده‌هاى آنان بر گردن ملت ایران را هدف قرار دهد، تا همه بدانند كه حیات جامعه و عزت و اقتدار ایران اسلامى، بلكه بیدارى و سربلندى مسلمین در سراسر جهان مرهون فداكارى این فرزندان شایسته‌ى میهن و كسان و نزدیكان آنها است و همه آحاد جامعه خود را موظف به اداى حق معنوى آنان بشمارند و خود این خانواده‌هاى مكرم نیز حس كنند كه در خط مقدم انقلاب قرار دارند و سهمى مؤثر و ارزشمند از تلاش افتخار آمیز ملت ایران را بر عهده گرفته‌اند و براى عمل به تكالیف انقلابى خود باید همواره به كمك و اعانت پروردگار متكى و امیدوار باشند و والدین و همسران و فرزندان شهدا با معرفت به رتبه‌ى والاى شهادت و پایبندى به لوازم این ارزش بزرگ اسلامى، حیات جاودانه و حضور دائم شهید خود را در عرصه زندگى احساس كنند.

پیام به كنگره‌ى جهانى هزاره‌ى شیخ مفید، 28/1/72

امروزه قلمهاى زهرآگین و مزدور دشمن یا مأمور كین و حقد، چندان دروغ و افتراء در باب معتقدات شیعه كه یكى از بزرگترین مذاهب اسلامى و امروزه پیشقراول بیدارى مسلمین است نوشته و پخش كرده‌اند كه با همه‌ى آنچه در طول تاریخ انجام گرفته قابل مقایسه است.

بیانات مقام معظم رهبرى در دیدار مسؤولان و كارگزاران حج‏، 8/2/72

هیچ‌وقت مسلمانان مثل امروز احتیاج به اجتماع كردن و تماس گرفتن با همدیگر و ارتباط پیداكردن با هم، نداشته‌اند. مدتها بود كه مسلمانان خواب بودند؛ غافل بودند؛ نورى نبود؛ برقى نبود؛ بیدار نبودند. نه این‌كه گرفتارى نداشتند؛ گرفتارى بود، اما نه آن‌قدر كه مایه‌ى تنبه و بیدارى شود و آن گرفتاریها را درك كنند و دنبال علاج باشند. آن دوره، كه دوران ركود بود گذشت؛ در حالى كه اجتماع حج برایشان فایده‌اى نداشت. یك عده آدم خواب، ملتهاى در خواب غفلت نگه داشته شده و غافل از وضعیت خود، به فكر این بودند كه گلیمشان را از آب حج بیرون بكشند و واجبشان را انجام بدهند و بروند.

پیام به حجاج بیت ‏اللَّه الحرام، 28/2/72

مبارزه با بیدارى اسلامى در سطح جهان، شكلهاى گوناگون دارد: در الجزایر، اكثریت قاطع مردم در انتخاباتى آزاد و كاملا دموكراتیك به حاكمیت جبهه‌ى اسلامى رأى مى‌دهند، كودتایى خشن، انتخابات را باطل و منتخبین را زندانى و محكوم و مردم را سركوب مى‌كند، و آنگاه قدرتهاى مستكبر امریكا و اروپا نفس راحت كشیده بطور كامل پشت سر كودتاگران قرار مى‌گیرند و دست پنهان خود در آن را افشاء مى‌كنند. در سودان گروه‌هاى اسلامى با پشتیبانى قاطع ملت به حكومت مى‌رسند، و آنگاه غرب انواع تحریكات خود را شروع مى‌كند و از داخل و خارج مرزهاشان آنان را بطور دائم تهدید مى‌كند. در فلسطین و لبنان، فلسطینیان مسلمان از سوى صهیونیستهاى غاصب به وحشیانه‌ترین وجهى سركوب و شكنجه مى‌شوند، آنگاه امریكا، آن آدم كشان ددصفت و شكنجه‌گر را كمك و آن مظلومان مسلمان یا مدافعان لبنانى آنان را به تروریسم متهم مى‌كند. در جنوب عراق، بخش عظیمى از ملت عراق، كه مبارزه با رژیم بعثى را، با انگیزه‌ها و شعارهاى اسلامى در پیش گرفته‌اند، از سوى آن رژیم مورد وحشیانه‌ترین حملات قرار مى‌گیرند، و امریكا و غرب، كه انگیزه‌ى خود براى برخورد قدرتمندانه با صدام را در قضایاى دیگر، آشكارانشان داده‌اند، این‌جا با سكوتى رضایت‌آمیز و تشویق كننده ظاهر مى‌شوند. در كشمیر و هند، تعصب كور و جهالتبار هندوها، با استفاده از اغماض و گاه كمك دولت، به ناموس و جان و مقدسات مسلمین تعرض مى‌كند و این با خونسردى و لبخند بى‌تفاوت امریكا و غرب مواجه مى‌شود. در مصر روشنفكرترین نسلهاى مسلمان، مورد تعقیب خشن و خشم‌آلود رژیم فاسد و نالایق آن كشور قرار مى‌گیرند، و حكومت وابسته و حقیر آن كشور بزرگ مورد تشویق و كمك مالى و امنیتى امریكا قرار مى‌گیرد. در تاجیكستان اكثریت مردم مسلمان و مشتاق زندگى در سایه‌ى اسلام، به وسیله‌ى پس مانده‌هاى رژیم كمونیستى، بشدت سركوب و جمع كثیرى از آنان از خانه و كاشانه‌ى خود آواره مى‌شوند و غرب با همه‌ى دغدغه‌اش از بازگشت كمونیستها در شوروى سابق، این حركت آنان را مغتنم مى‌شمرد و در مقایسه میان اسلام و كمونیزم، آشكارا جانب دشمنان اسلام را مى‌گیرد. در امریكا و اروپا مسلمانان و گروههاى اسلامى مورد اهانت و تهمت قرار مى‌گیرند و در مواردى تظاهر به پایبندیهاى اسلامى از قبیل حجاب زنان ممنوع مى‌گردد. اهانت علنى به اسلام در قالب حجاب تحریم شده و به وسیله‌ى نویسنده‌یى مهدورالدم مكرر مورد حمایت علنى سردمداران رژیم‌هاى اروپایى قرار مى‌گیرد و حتى رئیس رژیم بدنام و بدسابقه‌ى انگلیس، با آن نویسنده‌ى قلم‌به‌مزد و بى‌ارزش ملاقات مى‌كند. از اینها همه بدتر، فاجعه‌ى بى‌سابقه‌ى نسل كشى مسلمین در بوسنى است، بیش از یكسال است كه صربهاى نژادپرست و اخیرا با همراهى كرواتها با تكیه بر سلاح و امكانات رژیم صربستان و كمكهاى خارجى، زشت‌ترین و غیر انسانى‌ترین نوع كشتار و ظلم و قساوت را با مسلمانان، یعنى صاحبان اصلى بوسنى و هرزگوین انجام مى‌دهند، و غرب و امریكا، نه تنها هیچ كمكى به آنان نكرده و هیچ ممانعتى از جنایت صربها نشان نداده‌اند، بلكه با استفاده از امكانات شوراى امنیت از رسیدن سلاح به مسلمانان مظلوم نیز جلوگیرى كرده و با اعزام نیروهاى سازمان ملل، محاصره‌ى آنان را كامل كرده‌اند. مسلمانان، امروز و در آینده بدانند، كه امریكا و دول بزرگ اروپایى در فاجعه‌ى بى‌نظیر بوسنى، مقصر و مسؤول مستقیم‌اند. در این یكسال مشتى حرف پوچ و وعده‌ى دروغ تحویل داده اما از كشته شدن حتى یك نفر از هزاران نفر كشته‌ى مظلوم آن سرزمین جلوگیرى نكرده، و بالاتر، از قدرت دفاع یافتن آنان نیز ممانعت كرده‌اند. این تصویر مجملى از دشمنى غرب و امریكا با اسلام و مسلمین در روزگار ما است. نه التماس، نه تسلیم، نه مذاكره و نه هیچیك از راههایى كه بعضى ساده‌لوحانه آن را به مسلمانان پیشنهاد مى‌كنند، گره‌گشا و مایه‌ى نجات مسلمین نیست. تنها یك چیز علاج است و بس، و آن اتحاد مسلمانان، پافشارى بر اسلام و ارزشها و اصول آن، مقاومت در برابر فشارها و تنگ كردن عرصه، در بلند مدت بر دشمن است. و امروز چشم امید دنیاى اسلام، به جوانان غیور و بسیجى در سراسر كشورهاى اسلامى است، كه از كیان اسلام دفاع كنند و نقش تاریخى خود را ایفا نمایند.
نكته‌ى مهم دیگرى كه باید مورد تكید قرار گیرد آن است كه استكبار با همه‌ى تدابیر شیطانى‌اش و با وجود بكارگیرى زور و ترفند سیاسى و تبلیغات دروغ، نتوانسته و هرگز نخواهد توانست، جریان رو به رشد بیدارى اسلامى و نهضت گرایش به اسلام را متوقف سازد. فعالیت همه جانبه‌ى سیاسى و امنیتى و بیش از همه، تبلیغاتى امریكا و دیگر كشورهاى استكبارى و ایادى منطقه‌یى آنان بر ضد نهضت اسلامى در كشورهاى مختلف و از جمله بر ضد نظام مقدس جمهورى اسلامى در ایران، در سالهاى اخیر، بى‌سابقه و بسیار وسیع بوده است.

بیانات مقام معظم رهبرى در خطبه‏هاى نماز جمعه تهران‏، 14/3/72

آنچه كه دشمنان جهانى اسلام و نهضت اسلامى و بیدارى اسلامى، به عنوان علل و دلایل دشمنى خودشان مى‌شمارند، سخن بى‌جا و بیهوده‌اى است. خود آنها هم این را مى‌دانند. جالب این‌جاست كه بسیارى از همین رجال و شخصیتهاى سیاسى كه در كشورهاى غربى چه امریكا و چه بعضى از كشورهاى اروپایى جمهورى اسلامى و مسلمانان را با تهمتهاى ناروا، متهم به نقض حقوق بشر مى‌كنند، چند صباحى كه مى‌گذرد و دوران مسؤولیت و ریاستشان به سر مى‌آید، ناگهان معلوم مى‌شود كه مثلا با مافیا مرتبط بوده‌اند یا در فلان معاملات قاچاق سلاح و یا در فروش مواد سلاحهاى شیمیایى دخالت داشته‌اند! مثلا در فروش مواد شیمیایى به عراق و كشتار مردم حلبچه، خودشان دخالت داشتند و آن را تصویب یا تسهیل كردند. چه كسانى؟ همین كسانى كه دهان باز مى‌كنند و به‌خلاف حقیقت و واقعیت سخن مى‌گویند و مسلمین و اسلام و ملتهاى حق‌طلب و جمهورى اسلامى را متهم مى‌كنند! گذشت زمان نه زمانهاى بسیار طولانى؛ بلكه زمانهاى كوتاه ثابت خواهد كرد كه خود آنها به آن چیزى كه تهمت آن را به مردمان و دامنهاى پاك مى‌زدند، آلوده بوده‌اند.
در باب علل دشمنى استكبار جهانى با ما، حقیقت چیز دیگرى است كه مى‌توانیم آن را به‌طور روشن بیان كنیم. ما مى‌دانیم چرا امریكا با جمهورى اسلامى در ایران دشمن است. مى‌دانیم چرا با نهضت بیدارى اسلامى در هر كشور از كشورهاى اسلامى كه اتفاق بیفتد دشمن است. مى‌دانیم چرا كشورهاى استكبارى، اگر ببینند در كشورى، اسلام پیروز مى‌شود ولو با شیوه‌هاى دمكراسى براى مقابله با آن، هرچه بتوانند انجام مى‌دهند.
... جریان دوم عبارت است از جریان گسترش نهضت گرایش به اسلام و پیوستن نسلهاى جوان در بسیارى از كشورهاى اسلامى به نهضت امام رضوان‌الله‌تعالى‌علیه كه این جریان هم در زمان امام، با وسعت و گسترش و سرعت بسیار وجود داشت و امروز هم كه چهارسال از در گذشت امام مى‌گذرد، باز همین جریان ادامه دارد. وقتى شما به سطح عالم نگاه كنید، مى‌بینید هر روز كه مى‌گذرد، در كشورهاى اسلامى، جمعى به نهضت بیدارى اسلامى، كه امام بزرگوار ما برانگیزاننده‌ى آن بود، مى‌پیوندند و آن را توسعه مى‌دهند.
در باب خصومت دشمنان استكبارى ما و شیوه‌هاى دشمنى آنها با جمهورى اسلامى و انقلاب، سخن زیاد گفته‌ایم و مطالب براى مردم خود ما و شاید بسیارى از ملتهاى علاقه‌مند به انقلاب و جمهورى اسلامى، روشن است. فقط همین اندازه لازم است تأكید كنیم كه در رأس این خصومت و دشمنى با اسلام، بیدارى اسلامى و نیز جمهورى اسلامى، رژیم امریكا و كسانى كه به آن رژیم چه در كشورهاى پیشرفته‌ى دنیا و چه در میان كشورهاى عقب‌افتاده‌ى عالم وابسته‌اند، قرار دارند. علت این خصومت هم روشن است: چون انقلاب اسلامى، جمهورى مستقلى را بر پایه‌ى اسلام بنیان گذاشت، به نفوذ امریكا در این كشور پایان داد و شاید در بسیارى از مناطق جهان، چنان نفوذى را به خطر انداخت.

بیانات مقام معظم رهبرى در دیدار روحانیان و مبلّغان اعزامى به مناسبت فرارسیدن ماه مبارك رمضان‏، 17/11/72

این‌كه مى‌بینید مسلمانان در اقطار عالم در فلسطین، بوسنى، لبنان، الجزایر، كشمیر و نظام جمهورى اسلامى مورد بغض شدید دشمنان اسلامند، براى این است كه ظلم و طغیان، از بیدارى ایمان به شدت خائف و ترسان است. لذا از خود عكس‌العمل نشان مى‌دهد. راه چاره این است كه آحاد ملت بزرگ و عزیز ایران؛ این كسانى كه نعمت و لطف الهى را بارها در زندگى خود تجربه كرده‌اند؛ این ملتى كه امام را دیده است؛ این ملتى كه دوران انقلاب را دیده است؛ این ملتى كه دوران هشت ساله‌ى جنگ را دیده است؛ این ملتى كه حوادث اعجاب‌انگیز و معجزه‌آساى بعد از جنگ را دیده است، به دیده‌ى تأمل نگاه كند.

بیانات مقام معظم رهبرى در خطبه‏هاى نماز «عید فطر»، 22/12/72

امروز، در صحنه‌ى سیاست بین المللى دولتها و قدرتهاى جهانى از یك طرف و ملتها و جمعیتهاى انبوه مردمى از طرف دیگر هم خصوصیات زیبا وجود دارد و هم خصوصیات زشت. خصوصیات زیبا، بیدارى ملتها، اسلامگرایى ملتهاى مسلمان و تحمل‌ناپذیرى مظلومان است، و خصوصیات زشت، ستمگرى ستمگران، زورگویى قلدران و توطئه‌ى بددلان و بدخواهان ملتهاست. در بین نقاط نامطلوب و زشت در صحنه‌ى جهانى، یك نقطه به نظر من زشت‌تر از همه است.

منبع: www.khamenei.irنوع مطلب : مقالات، 
برچسب ها : بیداری اسلامی از منظر مقام معظم رهبری، بیداری اسلامی، مقام معظم رهبری،

اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل ریدر


سخنی با رزمندگان


رزمنده ای كه در فضای سایبری میجنگی! برای فشردن كلید های كامپیوتر وضو بگیر و با نیت قربت الی الله مطلب بنویس بدون كه تو مصداق و ما رمیت اذ رمیت و لكن الله رمی هستی.
شما در شبهای تاریك "جبهه سایبری" از میدان مین گناه عبور می كنید مراقب باشید، به شهدا تمسك كنید بصیرتتون را بالا ببرید كه تركش نخورید رابطه خودتونو با خدا زیاد كنید با اهل بیت یكی بشید و در این راه گوش به فرمان آن ها باشید...


سرباز گمنام امام زمان (عج)

آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدید :
  • تعداد کل پست ها :